انواع تشک

تشک مموری فومفوم هوشمندیا مموری فوم چیست ؟ | هوشمند

همان‌طور که از نامش پیداست، این تشک‌ها فقط حاوی مموری فوم هستند. تشک‌های مموری به دلیل راحتی فوق‌العاده، آزادسازی فشار و دربرگرفتن کامل بدن، معروف هستند. در گذشته، تشک‌های مموری فوم یک شهرت بد به عنوان تشک‌هایی با «خواب گرم» داشتند. اما مدل‌های جدید و پیشرفته این تشک‌ها با متعلقات سرد کننده‌ای طراحی شده‌اند که بسیار سردتر از مدل‌های قدیمی هستند. این نوع تشک یک گزینه مناسب برای کسانی است که می‌خواهند راحتی فوق‌العاده‌ای را تجربه کنند و بسیار بهتر از تشک‌های لاتکس و هیبریدی است.

لاتکس

بهترین تشک طبی برای دیسک کمر

تشک‌های لاتکس منحصرا از فوم‌های لاتکس ساخته شده‌اند و بخاطر خواص سردکننده و راحتی‌شان شناخته می‌شوند. لاتکس ریباند عالی، راحتی، جهندگی و سردکنندگی خوبی دارد. این تشک برای کسانی مناسب است که در هنگام خواب تشک فومی می‌خواهند، اما از دربرگرفتن زیاد بدن که از ویژگی‌های مموری فوم‌هاست، گریزانند.

 

تشک فنری

تشک خوشخواب > دانستنی ها

تشک فنری یکی از محبوب‌ترین و پراستفاده‌ترین انواع تشک است. این تشک‌ها از یک یا چند لایه فنر (معمولا استیل) ساخته شده‌اند که راحتی و آسایش فوق‌العاده‌ای به همراه دارند. همان‌طور که تکنولوژی پیشرفت می‌کند، تعداد، انواع و لایه‌های فنرها تغییر می‌کنند. تعداد بیشتر کویل به معنی راحتی و آسایش بیشتر است. این تشک‌ها گزینه عالی برای کسانی هستند که یک تشک راحت، بهاری، با جهندگی عالی، مستحکم و سنتی می‌خواهند.

تشک Pillow-top

Coil Spring Mattress at Rs 3500/piece | कॉइल स्प्रिंग ...

در بین دسته‌های مختلف تشک این تشک‌ها یک لایه از مواد نرم دارند که درون یک کاور قرار گرفته‌اند. این تشک راحتی و آسایش فوق‌العاده‌ای را برای استفاده کنندگان به ارمغان می‌آورد. محصولی عالی برای کسانی است که یک تشک نرم‌تر و راحت‌تر را ترجیح می‌دهند. اگر شما از تشک ابری لذت می‌برید، این تشک‌ها یک خواب عالی و راحت را به شما ارائه می‌دهند.

تشک هیبرید

خرید تشک طبی برای دیسک کمر

تشک هیبرید از ترکیبی از لاتکس، مموری فوم، فنرها و دیگر مواد ساخته شده است. این تشک‌ها معمولا به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بیشترین مزیت و کمترین مضرات را داشته باشند. برای مثال یک هیبرید لاتکس + مموری فوم‌ها، جهندگی خوب، سرد کنندگی و ریباند عالی را به دلیل وجود لاتکس و آزادسازی فشار و راحتی را به دلیل مموری فوم فراهم می‌کند. تشکی عالی برای کسانی که بهترین تشک موجود در جهان را می‌خواهند. جهندگی فوق‌العاده، راحتی و سرمایش خوبی دارند.

تشک Adjustable

همانطور که از نام این نوع تشک پیداست، این محصولات قابلیت تغییر موقعیت خواب را در تشک فراهم می‌کنند. معمولا با بالابردن پا و شیب دادن به کمر، این تغییر موقعیت انجام می‌شود. بعضی از این تشک‌ها حتی قابلیت لرزش، گرم کردن و یا ماساژ فرد را دارند.

تشکی عالی برای کسانی که نیازهای خاصی دارند و لازم است که از مزایای یک تشک قابل تنظیم بهره ببرند. این نیازها ممکن است ناشی از شرایط ویژه پزشکی، سالخوردگی، کسانی که خروپف می‌کنند، اشخاص دارای کمر درد و یا شرایط دیگر باشد.

 

 

وقت خواندن ندارید؟ پس گوش کنید
مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید